صفحه اصلیمشتری خدمات ,خوش آمدید.شما اینجا هستید: راهنماي تصويري ثبت کالا در سايت1403/03/24ورود به سیستم
کد خبر: 9تاریخ انتشار خبر: 23/06/1398 - 18:16تعداد بازدید: 1309

راهنماي تصويري ثبت کالا در سايت                                            راهنماي ثبت کالا در سايت bpservice.ir جهت دريافت سرويس از خدمات بهينه پردازشگران


جهت استفاده از پرتال وب و دريافت خدمات ثبت کالا ابتدا کامپيوتر خود را به اينترنت متصل نموده و سپس مرورگر وب را باز کرده و در قسمت آدرس سايت (bpservice.ir) را وارد نماييد. (فلش شماره 1 تصوير)


نکته: وب سايت، سازگار با تمام مرورگرهاي internet explorer، firefox و google chrome و... مي باشد. (توصيه مي کنيم به دليل سرعت خوب مرورگر google chrome، از اين مرورگر استفاده نمائيد.)
در ابتداي ورود به سايت در صورتي که مشترک مي باشيد، ابتدا بايد که اشتراک و سپس رمز ورود که قبلا به شما اختصاص داده شده است را وارد نمائيد. (فلش شماره 2 تصوير)
و در صورتي که به عنوان مشتري وارد سايت شده باشيد، نيازي به ورود به سيستم نمي باشد و فقط بايد قوانين مندرج در صفحه را مطالعه و سپس بر روي کلمه (موافقم) کليک نماييد تا صفحه ثبت کالا جهت ارايه سرويس فعال گردد. (فلش شماره 3 تصوير)
نکته: اگر بعد از زدن دکمه (موافقم) پنجره درخواست سرويس باز نشد به اين معناست که pop_up مرورگر شما فعال نمي باشد، بنابراين pop_up مرورگر خود را فعال نمائيد.
پس از ورود به قسمت درخواست سرويس شما بايد اطلاعات خود را مطابق تصوير زير وارد نموده و کليد ذخيره را انتخاب کنيد. (فلش شماره 4 در تصوير)